лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

PDF сертифікати для підпису документів

Сертифікати ПДФ дозволяють людям працювати з цифровими документами більш ефективно. Ви можете зробити документи зручними і інтелектуальними, контролювати доступ і вносити зміни в документи, підписувати документи цифровим підписом, забезпечувати довгострокове цифрове архівування та багато іншого, розширюючи межі інтерактивності цифрових документів.

Корінна відмінність між цифровим підписом і електронним підписом полягає в тому, що цифровий підпис має сертифікат, виданий спеціальним нотаріусом, який ідентифікує підписувача, наявність відмітки часу підпису та забезпечення захисту від будь-яких змін після підписання документа

Які проблеми вирішує підписання документа сертифікатом PDF?

Коли ми отримуємо документ, в паперовій або цифровій формі:

  1. Як ми дізнаємося, що контент не був підроблений?
  2. Звідки ми знаємо, що відправником документа є той, ким він себе називає?
  3. Як ми можемо бути впевнені, що особа, яка підписала документ, не зможе заявити: «Я ніколи не підписував цей документ?»

Ці три питання відповідають трьом гарантіям, які вбудовані в документ підписаний цифровим сертифікатом.

  1. Цілісність: документ не був змінений.
  2. Справжність: автор документа посвідчений стороннім нотаріусом.
  3. Безвідмовність: підписант документа не може заперечувати свою особу.

Всі три з цих гарантій вбудовані в документи PDF з використанням цифрових підписів.

логотип відділення з продажу PDF сертифікатів Як це робить сертифікат для підпису документів?>>>

Місто Запоріжжя славиться значними архітектурними та історичними пам'ятками. Насамперед це історико-культурний комплекс Запорізька Січ, що знаходиться на острові Хортиця. Тут допитливі мандрівники відкривають залишки військових оборонних споруд, курені (адміністративні одиниці козацтва) та інші пам’ятки, які змушують відчути дух лицарства. Тут також знаходяться старовинні кам’яні святилища, а також музей історії запорізьких козаків. Тут можна побачити справжнє дійство - козаки, одягнені в український традиційний одяг, борються з шаблями, виконують трюки та катаються на конях.